Потоки
! Повідомити про корупцію
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Наш фахівець зв'яжеться з вами протягом години
Або залиште свій номер телефону
Закрыть
Купуємо насіння соншнику
info
info
Замовити зворотній дзвінок
Наш фахівець зв'яжеться з вами протягом години
Або залиште свій номер телефону
Закрыть
Наша продукція
product
Олія наливна
Виробляється з натуральної високоякісної сировини. Переважно реалізуєтья підприємствами харчової та хімічної галузі в сегменті В2В.
product
Перший білковий соняшниковий концентрат «Проглот»
Унікальний високопротеїновий концентрат, що не має аналогів в світі. Є найкращою харчовою добавкою для сільськогосподарських тварин, птахів і навіть риб.
Завантаж наш мобільний додаток і будь в курсі всіх цін!
phone
Що являє собою завод «ПОТОКИ»
Олієекстракційний завод «Потоки»:

Олієекстракційний завод «Потоки»- високоекологічне підприємство, основним напрямков діяльності якого є переробка олійних культур. Завдяки сучасному обладнанню та впровадженню інноваційних технологій завод виробляє високоякісну продукцію.

Також команда професіоналів спромоглася впровадити нову технологію низькотемпературної екстракції, за якої насіння соняшнику піддається максимальному віджиму, при цьому зберігається максимальна кількість корисних речовин. Це дозволяє виробляти унікальний високопротеїновий концентрат, який не має аналогів у світі за своїм хімічним складом.

1400
тонн на добу
насіння соняшнику
450
тонн на добу
білкового соняшникового концентрату
600
тонн на добу
соняшникової олії
Наші партнери
Новини заводу
news
Новий сезон і нові цілі для олієекстракційного заводу
У вересні 2019 роки для підприємства «Потоки» почався новий виробничий сезон. За минулий період завод домігся вже дуже серйозних показників, але не планує на цьому зупинятися. Вже зараз йде реконструкція підприємства для збільшення виробничої потужності, ведуться підготовчі роботи для будівництва елеваторів та прокладки залізничних шляхів. Завод планує і далі розширювати ринок збуту для традиційних продуктів цієї галузі соняшникової олії, шроту, пелети, а також активно представити на ринках України та Європи, і не тільки, свій інноваційний продукт - перший білковий соняшниковий концентрат «Проглот»
news
Чому "Потоки" або народження олієекстракційного заводу
Для того щоб дати відповіді на це питання заглянемо в недалеке минуле, в період коли фірма зароджувалася, а потім швидкими темпами росла і розвивалася. Підприємство «Потоки» було засновано в 2016 році і початок свою діяльність з купівлі старого, на той момент вже зруйнованого, заводу залізобетонних конструкцією. Наступне два роки йшло активне будівництво заводу: були збудовані абсолютно нові цехи шеретувальні-веечного і пресового відділення, норійного комплексу та екстракції, будівля котельні і автовагові, реконструйовані будівлі складу готової продукції і складу сировини, і повністю відремонтовано адміністративну будівлю.
Купуємо насіння соншнику
info
info
info
info
0 грн
(0грн/т)
*без учета доставки
Закрыть
Дякуємо!

Наш фахівець зв'яжеться з вами протягом години

Увага!

На жаль, доставка не здiйснюється на таку відстань.